Aktualności

Poszukiwani w rękach Policji

Kołobrzescy policjanci doprowadzili do zatrzymania trzech osób, które sądziły, że są nieuchwytne dla organów ścigania. Dwóch mężczyzn i kobieta do wczoraj skutecznie ukrywało się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy zostali już przewiezieni do jednostek penitencjarnych, gdzie będą odbywać zasądzone wyroki.

Za 32-letnim mieszkańcem Kołobrzegu został wydany list gończy. Mężczyzna miał do obycia karę roku pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu. Policjanci z wydziału kryminalnego zweryfikowali otrzymane informacje i ustalili, gdzie może przebywać. Udali się w to miejsce i zatrzymali poszukiwanego.

Kolejną zatrzymaną osobą był 35-latek, za którym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia w związku z przestępstwami narkotykowymi i jazdą „pod wpływem”. Do jego zatrzymania doprowadzili funkcjonariusze Posterunku Policji w Ustroniu Morskim. Jego wyrok to rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności.

Trzecią zatrzymaną była kobieta. 26-latka unikała odpowiedzialności za popełnione wykroczenia i przestępstwa przeciwko mieniu, za które sąd zdecydował nałożyć na nią karę 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci prewencji udali się pod adres, gdzie poszukiwana prawdopodobnie przebywa. Po dotarciu na miejsce ustalili, że kobieta jest w mieszkaniu i dokonali jej zatrzymania.

Wszystkie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia zasądzonych wyroków przebywają już w zakładach karnych i aresztach śledczych.

Powrót na górę strony