Aktualności

Nietrzeźwa zatrzymana przez ustrońskich policjantów

Data publikacji 02.09.2022

Kobieta przyszła do posterunku po zgubiony portfel. Po odzyskaniu mienia wsiadła w pojazd i ruszyła w drogę. Policjanci zauważyli jednak, że odjechała samochodem, a mieli podejrzenia co do jej trzeźwości. Niezwłocznie ją zatrzymali, a kontrola trzeźwości wykazała w jej organizmie prawie 2 promile. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 38-latka odpowie przed sądem.

Do Posterunku Policji w Ustroniu Morskim zgłosiła się kobieta, która zagubiła portfel. Zgubę przyniósł uczciwy znalazca, a ona szczęśliwie odzyskała swoje mienie. Podczas rozmowy policjanci wyczuli od 38-latki woń alkoholu. Po odebraniu portfela kobieta wyszła z posterunku i udała się w stronę parkingu po czym wsiadła do pojazdu i odjechała. Funkcjonariusze mając podejrzenia co do trzeźwości kierującej udali się niezwłocznie za nią i po chwili zatrzymali do kontroli. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Kierująca miała prawie 2 promile.

Jej prawo jazdy już zostało zatrzymane. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i brak wyobraźni odpowie przed sądem, za co grozi jej nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony