Aktualności

Policjanci zatrzymali sprawców wielokrotnych kradzieży. Ich łupem padły towary o wartości przeszło 20 tysięcy złotych

Data publikacji 30.03.2022

Dwóch mężczyzn odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem do sklepów na terenie Kołobrzegu. Mężczyźni wspólnie i w porozumieniu przywłaszczyli m.in. złoty łańcuszek, dwa telefony komórkowe oraz markowe perfumy, a łączna wartość wszystkich skradzionych przez nich fantów to ponad 20 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. 35 i 39-letni mężczyźni na przełomie lutego i marca dokonywali kradzieży w różnych sklepach na terenie Kołobrzegu. Ich łupem padły m.in. złoty łańcuszek za ponad tysiąc złotych, zdrapki o wartości prawie 3 tysięcy złotych oraz markowe perfumy, których wartość przekraczała 11 tysięcy złotych! Mężczyźni uszkodzili też gablotę z której ukradli dwa telefony komórkowe za 3 tysiące złotych. Dodatkowo jeden z nich w tym samym okresie dokonywał kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych, gdzie przywłaszczył artykuły o łącznej wartości 700 złotych.

Mężczyźni zostali przesłuchani i postawiono im zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Powrót na górę strony