Aktualności

Zaatakował trzy osoby. Agresywny mężczyzna zatrzymany przez policjantów

Data publikacji 06.12.2021

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który zaatakował trzy osoby usiłując dokonać rozboju. Ponadto 28-latek umyślnie uszkodził mienie powodując straty o wartości ponad 15 tysięcy złotych. Dzięki szybkiemu zatrzymaniu, agresor najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Na początku miesiąca oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu otrzymał zgłoszenie, o agresywnym mężczyźnie, który miał wedrzeć się do baru przy plaży, gdzie kopał i szarpał pracującą tam kobietę. Następnie udał się do jednego z kołobrzeskich hoteli i tam uszkodził wyposażenie recepcji. Mężczyzna miał opuścić hotel i ponownie zaatakować. Tym razem jego ofiarą padli starsza kobieta i mężczyzna, którego 28-latek zaatakował przez uderzenie w twarz. Agresor żądał wydania pieniędzy i kopał mężczyznę po głowie, gdy usłyszał odmowę. Funkcjonariusze, po szybkim pościgu za agresywnym 28-latkiem zatrzymali go w rejonie pasa nadmorskiego.

Mężczyzna był trzeźwy, na komendzie nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Zatrzymanemu postawiono 5 zarzutów dotyczących m.in. usiłowania rozboju i uszkodzenia mienia. Decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie. Za czyny których się dopuścił grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony