Aktualności

Policyjne serce przed kołobrzeską komendą – zbierajmy nakrętki dla chorych dzieci!

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu stanęło niebieskie serce, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą chorym dzieciom. Dzięki takiej formie nie tylko niesiemy pomoc, ale i dbamy o środowisko, ponieważ zebrane plastikowe nakrętki zostaną poddane recyklingowi. Zapraszamy do udziału w zbiórce!

Kołobrzescy policjanci bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne. Dzięki bezinteresownemu darczyńcy kołobrzeska komenda otrzymała piękny kosz w kształcie serca, do którego będzie można zbierać nakrętki. Serdecznie dziękujemy!

Obecnie Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu dołączyła do akcji zbierania nakrętek wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym OKRUSZEK w Kołobrzegu dla ciężko chorego Michałka, który cierpi na autoimmunologiczne zapalenie mózgu i potrzebuje bardzo kosztownego leku, by wrócić do zdrowia.

Dzięki takiej formie nie tylko niesiemy pomoc, ale i dbamy o środowisko, ponieważ zebrane plastikowe nakrętki zostaną poddane recyklingowi, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży pomogą chorym dzieciom w leczeniu.

Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Liczymy na WAS!

  • niebieskie serce przed KPP Kołobrzeg
  • niebieskie serce przed KPP Kołobrzeg
  • akcja nakrętek dla Michałka