Aktualności
Rozmiar czcionki
-
ZATRZYMANY ZŁODZIEJ PLECAKA
Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 36-latka, który w minioną niedzielę ukradł plecak i telefon z marketu na terenie Kołobrzegu. Część mienia Policjanci odzyskali. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
-
POLICYJNA INTERWENCJA ZAPOBIEGŁA TRAGEDII
Wczoraj policjanci z Dźwirzyna i Kołobrzegu uratowali przed niechybną śmiercią mieszkańca Kołobrzegu, który usiłował targnąć się na swoje życie.
-
HONOROWY CERTYFIKAT BEZPIECZNEJ SZKOŁY DLA PRZEDSZKOLA NR 7 W KOŁOBRZEGU
W ubiegłym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu odbyło się uroczyste wręczenie Honorowego Certyfikatu Bezpieczna Szkoła i wyróżnienia dla placówek oświatowych za udział w projekcie. W spotkaniu uczestniczyła delegacja ze zwycięskiego przedszkola nr 7 w Kołobrzegu oraz wyróżnieni przedstawiciele ZS im Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu i SOSW „Okruszek”.
-
WAKACJE NIE ZWALNIAJĄ RODZICÓW Z ODPOWIEDZIALNOŚCI
Wakacyjny odpoczynek to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być okres zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu.
-
POLICJANCI URATOWALI KOBIECIE ŻYCIE
Szybka i sprawna interwencja Policjantów z Gościna i Kołobrzegu uratowała kobietę, która chciała odebrać sobie życie. Dzięki mundurowym 40 – latka trafiła pod opiekę lekarzy.
-
WŁAMYWACZ ZATRZYMANY
Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie zatrzymali 32 - latka podejrzewanego o kradzieże z włamaniem do ośrodków wypoczynkowych w Dźwirzynie. Sprawca odpowie również za kradzież telefonu i roweru. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.
-
"BEZPIECZNY WEEKEND"
Kołobrzescy policjanci w ciągu długiego weekendu zatrzymali na naszych drogach 7 osób, które wykazały się brakiem wyobraźni kierując pojazdami pod wpływem alkoholu . W ramach działań „Bezpieczny weekend”policjanci z kołobrzeskiej jednostki zatrzymali siedmiu kierowców, którzy swoim zachowaniem na drodze zagrażali innym użytkownikom ruchu. Mężczyźni ci zdecydowali się wsiąść za kierownicę mimo, że wcześniej spożywali alkohol.
-
DEBATA Z KOŁOBRZESKIMI SENIORAMI
W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyła się debata społecznej inaugurująca cykl debat w 2017 r. zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu pt. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.
-
OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA „ŁAPKI NA KIEROWNICĘ”
-
NIETRZEŹWY KIEROWCA SKAZANY W TRYBIE PRZYSPIESZONYM
Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali w Kołobrzegu nietrzeźwego kierowcę mercedesa. 34 – letni mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trybie przyspieszonym został doprowadzony do Sądu, gdzie usłyszał wyrok trzech lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.