Aktualności
Rozmiar czcionki
-
DOZÓR I NAKAZ OPUSZCZENIA MIESZKANIA DLA SPRAWCY ZNĘCANIA Z NARKOTYKAMI W TLE.
Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 25 letniego mieszkańca Kołobrzegu, podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz znęcanie się nad matką i ojcem. Wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.
-
DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE KOŁOBRZESKIEJ DROGÓWKI
Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w dniu 11 kwietnia na drogach powiatu kołobrzeskiego przeprowadzili działania profilaktyczne pn. ,,Jednośladem bezpiecznie do celu".
-
KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KOŁOBRZEGU.
Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu prowadzi postępowanie w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletnich do innej czynności seksualnej, gdzie sprawca został zatrzymany. W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się rodziców dzieci, którym składane były takie propozycje przez mężczyznę w wieku około 62 lat do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Klińskiego 20.
-
PODSUMOWANIE I KWARTAŁU 2019 NA DROGACH KOŁOBRZESKICH
Kołobrzeska Policja podsumowała I kwartał 2019 roku w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu Kołobrzeskiego. Najbardziej cieszy wyraźny spadek liczby ofiar wypadków drogowych w porównaniu do roku poprzedniego. To także wynik coraz lepszych rezultatów pracy Policji.
-
DZIAŁANIA "TRZEŹWOŚĆ" NIE DLA WSZYSTKICH "TRZEŹWE.
Poniedziałkowy poranek nie dla wszystkich okazał się trzeźwy. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Kołobrzeskiej Policji w godz. 05.00-08:00 przeprowadzili na ul. Koszalińskiej działania "Trzeźwość".
-
KOLEJNY PIRAT DROGOWY STRACIŁ PRAWO JAZDY
Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drodze w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. W piątkowy poranek funkcjonariusze kołobrzeskiej drogówki kolejny raz zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h.
-
KRADZIEŻ NIE POPŁACA
Kołobrzescy kryminalni zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży artykułów kosmetycznych w jednym z kołobrzeskich sklepów, powodując straty w wysokości około 577 złotych.
-
ZATRZYMANY ZA ZNĘCANIE
Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 55 letniego mieszkańca Kołobrzegu, który znęcał się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną. Wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem kontaktowania się z osobą pokrzywdzoną.
-
INAUGURACJA KAMPANII "NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ"
„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która rusza dzisiaj we wszystkich jednostkach Policji w kraju. Kampania organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.
-
NIETRZEŹWY KIEROWCA SKAZANY W TRYBIE PRZYSPIESZONYM
Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę, który prowadził Nissana mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca odpowiedział wczoraj przed Sądem w trybie przyspieszonym. Jest to dowód na to, że nie ma pobłażania dla pijanych kierowców.