Aktualności

Kołobrzescy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi

Data publikacji 17.09.2021

Kołobrzescy funkcjonariusze zajmujący się walką z przestępczością narkotykową zlikwidowali uprawę konopi indyjskich na jednym z ogródków działkowych. W związku z tą sprawą zarzuty usłyszała para mieszkańców gminy Kołobrzeg.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w związku z prowadzonymi czynnościami operacyjno-rozpoznawczymi weszli na teren jednego z ogródków działkowych, gdzie ujawnili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze sprawdzili kolejno pomieszczenia domku znajdującego się na terenie i ujawnili 6 donic z krzakami konopi oraz 14 łodyg wraz z kwiatostanem. W pomieszczeniu znajdowały się także przedmioty służące do prowadzenia nielegalnej uprawy takie jak donice, oprawy z lampami, wentylatory, ziemia.

W związku z tą sprawą zarzuty usłyszała para mieszkańców gminy Kołobrzeg. 31-letnia kobieta wraz z 34-letnim partnerem otrzymali zarzut dotyczący nielegalnej uprawy konopi. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, które policjanci ujawnili podczas przeszukania jego mieszkania. Parze grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  • krzaki konopi
  • krzaki konopi
  • liście konopi
Powrót na górę strony