Aktualności

Akcja kryminalnych – trzy osoby w areszcie i zabezpieczone 2 kg marihuany

Dzięki skutecznej pracy kołobrzeskich kryminalnych, znaczna ilość marihuany nie trafi do obrotu. Podczas czynności operacyjnych w piątek tj.19.03.2021 kryminalni zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany o wadze 2 kg. Policjanci zatrzymali podczas akcji cztery osoby.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki pracy operacyjnej i zebranym materiałom podczas akcji policyjnej, zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, mieszkańców Kołobrzegu. Do działań zostało zaangażowanych wiele osób i dzięki ich ustaleniom udało się zapobiec wprowadzeniu znacznej ilości narkotyków do obrotu. Zabezpieczony susz roślinny w postaci marihuany o wadze 2 kg znajdował się w bagażniku samochodu jednego z zatrzymanych.

Analiza zebranych materiałów pozwoliła na postawienie zarzutów trzem zatrzymanym mężczyznom. Każdy z nich usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu środków odurzających, a dodatkowo jednemu z mężczyzn postawiono zarzut udzielania innej osobie środka odurzającego. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.