Aktualności

POWIATOWE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W KOŁOBRZEGU

Z okazji 101. rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu dzisiaj obchodzili uroczystość. Święto Policji to data szczególna dla wszystkich funkcjonariuszy, to czas awansów, nominacji, odznaczeń – zarówno samych policjantów, jak i pracowników Policji.

Dzisiejsza uroczysta zbiórka z okazji powiatowych obchodów Święta Policji w Kołobrzegu odbyła się na dziedzińcu kołobrzeskiej komendy.
Oficjalna część dzisiejszego wydarzenia rozpoczęła się po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości.
Akty nominacyjne na kolejny stopień w korpusie oficerskim odebrał jeden funkcjonariusz. Nominacje na wyższy stopień w korpusie aspirantów otrzymało 31 policjantów, a w korpusie podoficerów Policji 28 funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc mianował na stopień starszego posterunkowego 6 funkcjonariuszy.
W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc pogratulował wyników w służbie oraz złożył życzenia podległym funkcjonariuszom i pracownikom Policji, którzy każdego dnia wspierają pracę policjantów i wpisują się w struktury naszej służby.
Podczas dzisiejszego wydarzenia Komendant Powiatowy w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc odczytał list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasza Trawińskiego skierowany do policjantów i pracowników Policji. Nadinsp. Tomasz Trawiński podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym garnizonu za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm.