Aktualności

KRYMINALNI NIE ODPUSZCZAJĄ – KOLEJNY CIOS W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W efekcie podjętych działań mundurowi zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. 29- latek za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu dzięki rozpoznaniu i wysokiej skuteczności zatrzymali kolejną osobę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Tym razem policjanci odwiedzili 29-letniego mieszkańca Kołobrzegu, który przechowywał narkotyki w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego 107 gramów amfetaminy oraz wagę elektroniczną. Dzięki ustaleniom kołobrzeskich funkcjonariuszy i ich skuteczności udało się zapobiec wprowadzenia znacznej ilości narkotyków do obrotu.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Prokurator zadecydował o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.