Aktualności

TYMCZASOWY ARESZT DLA RECYDYWISTY, ZA KRADZIEŻE Z WŁAMANIEM

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 46-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Kołobrzegu. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu wyższy wymiar kary, bo będzie odpowiadał jako recydywista.

W okresie od kwietnia do maja br., do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, wpływały zawiadomienia o kradzieżach z włamaniem do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Kołobrzegu.
Policjanci niezwłocznie rozpoczęli bardzo dokładnie analizować zgromadzone informacje. Na ich podstawie wytypowali i zatrzymali 46-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Mundurowi zebrali materiał dowodowy, który wystarczająco potwierdził „kryminalną aktywność” 46-latka. W toku przeszukania miejsca zamieszkania Policjanci ujawnili cześć skradzionego mienia, które wkrótce trafi do właścicieli. Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów karnych, dotyczących przestępstw popełnionych w powiecie kołobrzeskim. Na wniosek Policji i kołobrzeskiej prokuratury, sąd w Kołobrzegu wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Grozi mu wyższy wymiar kary, bo będzie odpowiadał jako recydywista.