11 ZARZUTÓW DLA RECYDYWISTY - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

11 ZARZUTÓW DLA RECYDYWISTY

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań ,przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51 latka okazało się, że jest poszukiwany przez inne jednostki Policji w kraju. Mężczyzna podejrzewany był również prze Policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru . Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg .  Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności  na kwotę  blisko 300 złotych.

   Wczoraj usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

foto A.Sempruch