NARKOTYKI U DWÓCH MIESZKAŃCÓW KOŁOBRZEGU - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

NARKOTYKI U DWÓCH MIESZKAŃCÓW KOŁOBRZEGU

Policjanci ze kołobrzeskiej komendy w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci amfetaminy, marihuany, i tabletek tzw extasy. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających

.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w toku prowadzonych czynności ustalili, że 22 mieszkaniec Kołobrzegu może posiadać narkotyki. Wytypowali miejsce jego aktualnego przebywania i zapukali do drzwi mieszkania.
W trakcie dokonanego przeszukania, w rzeczach należących do mężczyzny, policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany ,i tabletek tzw. extasy o łącznej wadze ponad 38 gram . Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 22-latka.

Jeszcze tego samego dnia w innej części Kołobrzegu policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że 22 - latek był w posiadaniu amfetaminy o łącznej wadze 63 gram.
Posiadacze substancji zakazanych ustawą, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi im teraz nawet do 8 lat pozbawienia wolności.