Aktualności

ZOSTAŃ POLICJANTEM, RUSZA NABÓR W KOŁOBRZEGU!!!

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz.

    Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

    Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu jest 5 wolnych etatów policyjnych. Zapraszamy Wszystkich chętnych do składania podań. Każdy kto złoży podanie ma ogromne szanse dostać się do służby w Policji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 94 35 33 612 lub 94 35 33 611.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad doboru do służby znajdują się na stronie:

http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/praca-w-policji/informacje/27,Informacje.html