POSTERUNEK W DŹWIRZYNIE DZIAŁA PO REMONCIE - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

POSTERUNEK W DŹWIRZYNIE DZIAŁA PO REMONCIE

Dziś oddano do użytku wyremontowany Posterunek Policji w Dźwirzynie. Od kilku lat funkcjonowanie budynku było znacznie ograniczone z uwagi na brak komfortowych warunków do przyjęcia petentów.

Remont Posterunku Policji w Dźwirzynie możliwy był dzięki funduszom przekazanym przez samorządowców Gminy Kołobrzeg oraz Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Celem przeprowadzonych prac była modernizacja pomieszczeń oraz przystosowanie ich do potrzeb i oczekiwań społeczeństwa.

Remont obejmował między innymi:, montaż ogrzewania, budowę węzła sanitarnego, utworzenie i wyposażenie zaplecza socjalnego, malowanie ścian czy ogrodzenie terenu.

W chwili obecnej w posterunku tym służbę pełni kierownik posterunku Policji w Dźwirzynie asp. Bartosz Filipowicz wraz z dzielnicowymi asp.szt. Piotrem Małetko oraz mł.asp. Eugeniuszem Filipiakiem odpowiedzialnymi za rejon zachodni gminy Kołobrzeg. Dodatkowo jako wsparcie służbę w Posterunku pełni Policjant komórki prewencyjnej.

Dzisiaj odbyła się inspekcja Wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka wraz z Komendantem Powiatowym Policji mł.insp. Dariuszem Hoc wyremontowanych pomieszczeń Posterunku Policji w Dźwirzynie.