WŁAMYWACZ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

WŁAMYWACZ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 37-letniego włamywacza do altany ogrodowej, który na widok mundurowych usiłował uciekać.

We wtorek nad ranem oficer dyżurny kołobrzeskiej jednostki został powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu do altany ogrodowej w rejonie ul. Przesmyk. Zgłaszający twierdził że naszedł włamywacza z którym się poszarpał i ten uciekł. Bezzwłocznie zostały poinformowane o zdarzeniu patrole będące w służbie.
 
Niemal natychmiast funkcjonariusze znaleźli się w rejonie miejsca zdarzenia, gdzie w okolicy przystanku zauważyli mężczyznę uciekającego na widok radiowozu. Po krótkim pościgu sprawca 37 latek z Kołobrzegu został zatrzymany.
Na miejscu przestępstwa specjalista kryminalistyki zabezpieczył dowody w tej sprawie, a śledczy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem przedstawili zatrzymanemu łącznie 5 zarzutów m.in. kradzieży i kradzieży z włamaniem, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Ponadto mężczyzna poruszał się rowerem marki Wilma, który jak twierdzi ukradł z okolicy plaży w Podczelu. Do chwili obecnej nie zgłosiła się osoba pokrzywdzona. Apelujemy do właściciela jednośladu o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.