Aktualności

XI CHARYTATYWNY TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO PAR DEBLOWYCH O PUCHAR KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI.

Zakończył się trwający od dwóch dni na kołobrzeskich kortach turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach. Turniej organizowany był przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg , NSZZP województwa zachodniopomorskiego.

Już po raz jedenasty odbył się Charytatywny Turniej tenisa Ziemnego Par Deblowych, który na stałe wpisany jest w kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Kołobrzegu i regionu ale i turystów goszczących na zachodniopomorskiej ziemi.  Startujący w rozgrywkach walczyli o m.in. o puchar Komendanta Głównego Policji, który wręczał  zwycięzcom  I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski.

 

W tym roku  wśród uczestników było kilku policjantów, emerytów policyjnych, a także znane osoby z estrady i telewizji m.in. Tomasz Stockinger czy Wojciech Dąbrowski. Impreza objęta była patronatem Komendanta Głównego Policji. Organizatorem był jak co roku  Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Turniej uświetniła Orkiestra Reprezentacyjna z Komendy Głównej Policji, która dla mieszkańców przeprowadziła pokaz musztry paradnej.

Turniej to też okazja do zaprezentowania zachodniopomorskiego garnizonu . Imprezie towarzyszył piknik profilaktyczny. Policjanci zapewnili pokazy sprzętu policyjnego m.in. radiowozy , motocykle.

Nie zabrakło patroli konnych oraz maskotki zachodniopomorskiej Policji „Gryfusia”. Działania profilaktyczne ukierunkowane były na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz na wodzie. 

Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:

I - turniej o puchar przewodniczącego NSZZP

miejsce 1 – Krzysztof Bobala / Rafał Łysakowski

miejsce 2 – Wiesław Beszczyński/ Dariusz Biel

miejsce 3 – Wojciech Dąbrowski/ Adam Frąckiewicz

 

II - turniej o puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg

 

miejsce 1 – Ewa Matejak / Janusz Kuś

miejsce 2 – Barabara Płazińska /Tomasz Stockinger

miejsce 3 – Krystyna Mrozowska/Piotr Kurowski

 

III- turniej  o puchar Komendanta Głównego Policji :

miejsce 1 – Artur Gliszczyński/Grzegorz Płaziński

miejsce 2 – Jacek Łabiński/Stanisław Koczerski

miejsce 3 – Marek Samarcew/Stanisław Krechowicz

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!