NIE TYLKO POMIAR PRĘDKOŚCI... - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

NIE TYLKO POMIAR PRĘDKOŚCI...

Wczoraj przez kilka godzin policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu kontrolowali kierowców na drogach powiatu kołobrzeskiego. Szczególną uwagę zwracali na tych, którzy poruszali się z nadmierną prędkością.

Policjanci z kołobrzeskiej  drogówki po raz kolejny skoncentrowali swoje działania na eliminowaniu z naszych dróg piratów drogowych. Wczoraj mundurowi przeprowadzili akcję polegającą na kaskadowym pomiarze prędkości.

W ciągu kilku godzin mundurowi ujawnili 18 wykroczeń popełnionych przez kierowców podróżujących drogami powiatu.  W trakcie działań funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą kierującą która miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Ponadto funkcjonariuszka Ogniwa Ruchu Drogowego odnalazła zaginioną kobietę. W godzinach przedpołudniowych zgłoszono, iż z ośrodka w Dźwirzynie oddaliła się 70 letnia kobieta z problemami z pamięcią . Po godzinie 14:00 w rejonie ul. Jedności Narodowej policjantka Ruchu Drogowego zauważyła kobietę której rysopis odpowiadał zaginionej. Seniorka w rozmowie z policjantką nie potrafiła powiedzieć jak się tam znalazła i skąd jest.