DOZÓR DLA SPRAWCY ROZBOJU - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

DOZÓR DLA SPRAWCY ROZBOJU

Policjanci z Gościna policjanci zatrzymali 41 latka, który jest odpowiedzialny za rozbój. Sprawca używając wcześniej siły ukradł mężczyźnie pieniądze. Sprawca usłyszał już zarzut. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za to przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Nieżyn. Mieszkaniec miejscowości Nieżyn został zaatakowany przez nieznaną wówczas osobę, która przewróciła go na ziemię a następnie przytrzymując zabrała drobną sumę pieniędzy.

Zaalarmowani Policjanci z Posterunku Policji w Gościnie, ,wytypowali osobę mogącą mieć związek z przestępstwem. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzewanej osoby gdzie odnaleźli ukrywającego się przed nimi 41 latka - mieszkańca powiatu kołobrzeskiego. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu rozboju.

Mężczyzna przyznał się do tego czynu. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór .