POSZUKIWANY KILKOMA LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANY - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Aktualności

POSZUKIWANY KILKOMA LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANY

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali poszukiwanego listami gończymi za liczne oszustwa 50 Latka. Mężczyzna ma do odbycia ponad pięć lata kary pozbawienia wolności. 50 - latek poszukiwany był od 2014 roku, Sądy m.in. z Kołobrzegu , Torunia czy Wrocławia wydały za mężczyzną listy gończe.

Kołobrzeżanin dokonywał głównie wyłudzeń usług hotelowych. Scenariusz jego pobytu w hotelach na terenie kraju wyglądał podobnie. Dzwoniąc wcześniej przed przyjazdem do danego hotelu podawał się za właściciela firmy rezerwując dla swojego pracownika pobyt. Piędziesięciolatek przyjeżdżał do hotelu korzystał z usług m.in. noclegu i wyżywienia. Następnie wyjeżdżał nie informując o tym obsugi hotelowej.

Kilka dni temu  funkcjonariusze kryminalni z Kołobrzegu ustalili gdzie może przbywać poszukiwany. Mężczyzna nie krył zdziwienia pojawieniem się funkcjonariuszy , został zatrzymany. Nie stawiał oporu był całkowicie zaskoczony obrotem sprawy.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, wkrótce o jego dalszych losach zadecyduje sąd. 50 - latek ma do odbycia łącznie karę ponad pięciu lat pozbawienia wolności.